Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Jedynka dzieciom PDF Drukuj
niedziela, 10 stycznia 2016 00:00

stowarzyszenie.a001.a5

stowarzyszenie.a001.a4

Stowarzyszenie

"Jedynka dzieciom"

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotowie, od lat stara się spełniać oczekiwania dzieci z Jedynki w sferze edukacji, opieki i kultury.

Dla kogo istniejemy?

Wszystko co robimy, robimy z myślą o dzieciach, które w naszej szkole są najważniejsze.

stowarzyszenie.a001.a1

Nasze stowarzyszenie działa od 2010 roku. W tym czasie stworzyliśmy i wdrożyliśmy do realizacji wiele autorskich projektów w zakresie szeroko rozumianej pomocy społecznej i wyrównywania szans edukacyjnych– pochylamy się nad dzieckiem - tym zdolnym i tym ze szczególnymi potrzebami. Pod naszym patronatem odbywają się zajęcia tańca „Mali Złotowianie” i zespołu tanecznego „Rytm”. Pozyskujemy środki na zajęcia muzyczne. Od lat uroczystości szkolne i miejskie urozmaicają występynaszych dzieci. Działamy na wielu obszarach.

stowarzyszenie.a001.a3

 

Organizujemy zajęcia teatralne, plastyczne, fotograficzne, filmowe i komputerowe. Realizujemy zadania ze środków unijnych, pozyskujemy fundusze od fundacji i stowarzyszeń. Za lata 2010 – 2014 kwota pozyskanych przez nas środków wyniosła 106771,23 zł. Całą kwotę przeznaczyliśmy na organizację zajęć, niezbędnych dla harmonijnego rozwoju dzieci,rozwijania ich zainteresowań i talentów. To dzięki współdziałaniu stowarzyszenia i szkoły nie ma rzeczy niemożliwych.

Dlaczego to robimy?

Bo czujemy, że trzeba i warto.

Bo nie ma nic piękniejszego i cenniejszego niż uśmiech dziecka.

stowarzyszenie.a001.a2

Przed nami wciąż jeszcze wiele do zrobienia. Wspólnie możemy spełnić marzenia naszych dzieci.  Możecie Państwo mieć w tym swój udział. Gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia naszych działań poprzez :

- przekazanie 1% podatku na konto naszego stowarzyszenia,

- dobrowolne wpłaty na konto:

Stowarzyszenie "JEDYNKA DZIECIOM"

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotowie

ul. Boh. Westerplatte 9

Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie

34 8941 0006 0021 8522 2000 0010

I Ty możesz zostać członkiem Stowarzyszenia Jedynka dzieciom”, by dzielić się swoją pasją z dziećmi i wspomagać działalność dydaktyczną, wychowawczą czy opiekuńczą złotowskiej JEDYNKI.

stowarzyszenie00kate1

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 4 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Dominika, Jan, Protazy